Zdjęcie górne

O mnie

Nazywam się Ilona Kozioł i odkąd pamiętam gotuję oraz piekę dla moich najbliższych. Od kilku lat z wielką pasją i miłością zajmuję się również  fotografią kulinarną, w którą wkładam całe swoje serce i oddanie. Z połączenia tych dwóch wielkich pasji powstała moja Firma specjalizująca się w fotografii kulinarnej, z której usług możecie Państwo dziś korzystać.

//fotografia.ilonakoziol.com/wp-content/uploads/2016/01/Szpinak-mozzarella-i-granat-copy.jpg

Moja Pasja

Moje zdjęcia robię z wielkim zaangażowaniem, chcąc by były pełne wyczucia smaku i estetyki. Każde zdjęcie, każde ujęcie jest dla mnie wyjątkowe, dlatego z największą pieczołowitością wybieram do swojej pracy rekwizyty, tła i akcesoria, dzięki którym mogę nadać zdjęciom wyjątkowości. Długie godziny spędzam w sklepach i na targach staroci w poszukiwaniu odpowiednich miseczek, noży, łyżeczek, serwetek czy talerzy, które później widzą Państwo w końcowych stylizacjach.

Moje doświadczenie

Prowadzę również blog kulinarny pod nazwą Słodko-Słony Świat Ilony (www.swiatilony.pl), który jest moją wielką radością i poświęcam mu wiele swojego czasu.

Fotografia i kulinaria to niesamowite połączenie dwóch wspaniałych dziedzin, które odkrywam każdego dnia na nowo… To niekończąca się podróż i wspaniały sposób na życie…

Pozdrawiam serdecznie,
Ilona

//fotografia.ilonakoziol.com/wp-content/uploads/2016/01/Zdjęcie-dolne.jpg
©Fotografia kulinarna Ilona Kozioł 2021