//fotografia.ilonakoziol.com/wp-content/uploads/2016/05/Szampan-z-truskawkami-copy.jpg

Oferta

„Fotografia Kulinarna Ilona Kozioł”

Firmę „Fotografia Kulinarna Ilona Kozioł”  stworzyłam  z myślą o Klientach, którzy cenią sobie nie tylko smak, ale również piękno oraz sposób prezentacji potraw i gotowych produktów na zdjęciach.

Do każdego projektu podchodzę z najwyższą starannością i niezwykłą dbałością o szczegóły.  Przykładam wielką wagę, aby moje realizacje były jak najbardziej profesjonalne i kreatywne.

Wybierając ofertę mojej Firmy mogą być Państwo pewni, że na każdym etapie realizacji projektu będzie on wykonywany z wielką pasją i zaangażowaniem.

Wszystkie stylizacje potraw są przeze mnie dokładnie przemyślane. Każde danie czy produkt potrzebuje bowiem innej aranżacji, dlatego dobieram kolorystykę i rekwizyty do kompozycji tak, aby jak najlepiej oddawały jej smak i wygląd faktyczny.

Na Państwa życzenie sama przygotowuję wybrane potrawy i napoje.

Tym z Państwa, dla których liczy się indywidualny i nietuzinkowy sposób zaprezentowania Ich produktu proponuję szeroką gamę usług, które obejmują:

  • stylizowane zdjęcia potraw i napojów
  • zdjęcia do menu restauracji, kawiarni, pubów, barów, cukierni, domów weselnych, firm cateringowych, hoteli
  • tzw. zdjęcia „krok po kroku” – przedstawiające proces przygotowywania potraw
  • zdjęcia do magazynów kulinarnych
  • zdjęcia do książek kucharskich
  • zdjęcia do portali i blogów kulinarnych

 

Szkolenia

Z fotografii kulinarnej

W ofercie Firmy znajdą Państwo również Szkolenia z Fotografii Kulinarnej prowadzone przeze mnie we współpracy z doświadczonymi fotografami. Będą mieli Państwo możliwość zapoznać się ze sposobami stylizacji i aranżacji potraw, jak również poznać  tajniki odpowiedniego oświetlenia i technik fotografowania. Szkolenia przeznaczone są dla blogerów kulinarnych, osób zainteresowanych fotografią kulinarną lub tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dziedziną.

W sprawie współpracy lub jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, na pewno znajdziemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie!

Zapraszam
Ilona Kozioł

©Fotografia kulinarna Ilona Kozioł 2021